Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Зустріч з волонтерами зі Сполучених Штатів Америка


Протягом двох тижнів у Коростені перебуватимуть волонтери зі Сполучених Штатів Америки. Гості приїхали до нашого міста не лише для проведення безкоштовного літнього табору з вивчення англійської мови, а й  для надання посильної соціальної допомоги. Цього року представники Vilage Church з міста Даєр, США, зібрали кошти на придбання медичного обладнання, що допомагатиме коростенським лікарям надавати медичну допомогу дітям.

Вчора міський голова Володимир Москаленко разом з благодійниками відвідали Коростенську міську лікарню, аби разом ознайомились з практичними результатами їх допомоги. Дитяче педіатричне відділення отримало два унікальні веносканери, в хірургічному відділенні встановлено нова ценрифуга для розподілення елементів крові. Новим дитячим хірургічним інструментарієм, зокрема для здійснення лапороскопічних втручань, лікарі вже проводять операції. Завдяки специфіці інструментів, їх невеликим розмірам і точності маленькі пацієнти швидше одужують та повертаються до активного способу життя.  

На завершення зустрічі волонтери поділились своїми враженнями про перебування в Коростені, роботу з дітьми в таборі «Action. Make History» та планами про майбутню співпрацю. Міський голова Володимир Москаленко від коростенської громади подякував гостям за неодноразову допомогу нашому місту, жителям, медицині. І наголосив, що саме така безкорислива і щира підтримка є прекрасним прикладом для наслідування та допоможе світу збудувати мирне і гармонійне суспільство.   

Джерело: korosten-rada.gov.ua