Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Зустріч із художником Володимиром Шевчуком

Активісти ГО «Свічадо», зокрема їх лідерка — Ірина Оксанич, вже не вперше влаштовують виставки художників та інших майстрів образотворчого мистецтва.

9 серпня містяни прийшли подивитися (і купити!) полотна земляка —художника Володимира Шевчука.

Скромний худий чоловік творить «Дивовижну мелодію природи» (а саме так Ірина назвала творчу зустріч-виставку із майстром).

Гості зустрічі впізнавали в пейзажах околиці Малина й сіл. Деякі картини приваблювали до себе відразу кількох бажаючих придбати їх! Мальовані пейзажі, було висловлено спільне міркування, дихають теплом, затишком, спокоєм, гармонією.

Ці емоції супроводжували й спілкування під час вечірки.

Ольга Гура створила тло перегляду картин грою на музичних інструментах і співом. А під час дискусії на актуальні культурологічні теми, хоча і ставилися гострі питання, проте обговорення було наповнене натхненням, щирими почуттями до міста, яке має дивовижний фіксований пензлем образ завдяки, наприклад, митцям на кшталт Володимира Шевчука.

Багато говорили і про архітектурний образ міста, його атмосферу, культурний простір.

Затишок зустрічі навіть дещо нагадував, в гарному сенсі, салонну вечірку, де подбали про все — від органічного супроводу музикою до канапок за італійською рецептурою.

Там була я і як очевидець пережила описані щойно враження. А ще придбала надзвичайно талановиту роботу художника.

Ірина Кримська (світлини автора)

Джерело: infomalin.biz