Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Зустріч 30 ОМБр

Сьогодні на плацу 30 окремої механізованої бригади відбулась офіційна зустріч особового складу на рідній землі.

За 8 місяців служби на Сході країни, хлопці нарешті повернулись на відпочинок. Біля Меморіалу загиблим в АТО розпочалось дійство. Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко, керівництво району та міста, бойові побратими та всі бажаючі поклали квіти до меморіалу та стел в пам’ять про полеглих земляків. Далі маршем всі покрокували на плац, де нагороджували кращих воїнів медалями, нагрудними знаками, грамотами та подяками. Перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Даниленко та заступник голови адміністрації Андрій Подік вручили захисникам почесні грамоти з грошовими преміями.

Кожен з присутніх представників влади щиро дякували військовикам за їх щоденні подвиги, силу та терпіння. Наталія Володимирівна у своєму виступі побажала усім захисникам мирного неба, родинного тепла та затишку. «Я дякую вам усім від щирого серця, керівництву за те, що з дня в день несуть за вас відповідальність, вам за відвагу та особливо вашим родинам, батькам, дружинам ,дітям за те, що вони щодня моляться за вас та чекають додому! Дякую вам за мирне небо!» – додала перший заступник.

На завершення заходу на території штабу було відкрито меморіальну стелу князю Костянтину Острозькому в честь якого віднедавна зветься 30 бригада.

Джерело: nvrda.com.ua