Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Зробіть крок до реалізації свого потенціалу! Огляд актуальних можливостей

Міжнародна мистецька резиденція в межах проекту SOUND iD
Міждисциплінарний центр з розвитку мистецтва і культури Dream Projects за підтримки Український культурний фонд оголошує конкурс на участь у міжнародній мистецькій резиденції в межах проекту SOUND iD, який присвячено аудіовізуальній спадщині Володимира Пержило – аудіомісіонера, етнографа і фольклориста, що пов’язав життя з дослідженням і збереженням національних традицій на території сучасної України та за її межами.
 
Проект SOUND iD покликаний об’єднати зусилля медіамитців і дослідників різних гуманітарних дисциплін, аби віднайти нові способи презентації етнографічного спадку Володимира Пержило засобами сучасного мистецтва.
 
Заявки на участь приймаються онлайн (англійською) –
https://docs.google.com/forms/d/1eknvH4Uof95n6NbxJB3j9CkKxomyitTehUmJOZske6E/viewform?edit_requested=true&fbclid=IwAR2EP0j14ndmx9hPg550dHFFSLfn31kIcO4ikJzrXh5x64Y-hFYaHx9e9AA
 
Дедлайн: 17 липня 2019 (до 23:59 за київським часом).
 
Більше інформації: https://soundid.wixsite.com/project
 
Конкурс найкращих практик молодіжної роботи – 2019
З метою відбору, відзначення і поширення кращих практик молодіжної роботи в Україні Міністерство молоді та спорту України спільно з Програмою розвитку ООН в Україні започаткували в 2017 році Конкурс кращих практик молодіжної роботи в Україні.
 
Якщо у вас є успішний досвід молодіжної роботи, будь ласка, в загальних рисах викладіть інформацію за формою. Опис Вашої практики не обов’язково має бути написаний бездоганно. Ми можемо звернутися до вас з додатковими питаннями та готові допомогти вам оформити опис вашої практики у відповідності до найвищих комунікаційних стандартів. Ваші історії успіху можуть бути з місцевого, регіонального та національного рівня.
 
Зауважимо, що головною темою цьогорічного ІІІ Всеукраїнського форуму молодіжних працівників та працівниць 31 жовтня – 2 листопада буде використання цифрових технологій в молодіжній роботі.
 
Кінцевий термін подачі заявки – 1 серпня 2019 року.
 
Заявка – https://docs.google.com/forms/d/1wbcV2jnRCbiJYSti9PBbKN96Dnbj3VgEeonor4iSZlc/viewform?edit_requested=true
 
Навчальні візити у Гдині
«Centrum Współpracy Młodzieży» оранізовує 12-денні навчальні візити для активістів з України, Молдови та Білорусі в Гдиню. Це  можливість познайомитись з роботою польських урядових та неурядових організацій, ЗМІ та бізнесу.
 
Ціль проекту — продемонструвати учасникам динаміку розвитку Польщі з моменту падіння комунізму, розкрити тему демократичних перетворень. Вся інформація черпається з неформальних зустрічей з політиками, представниками громадських організацій і бізнеса, польськими студентами та локальними активістами.
 
Деталі про організацію: http://cwm.org.pl/edukacja-obywatelska/451
 
Деталі про візити: https://www.facebook.com/Study-Visits-in-Gdynia-139859617041/
 
Аплікація: https://forms.gle/aGELgAtrQPjBGRPC7
 
Дедлайн – 21.07.2019.
 
Перший Національний конкурс Шаблон-Challenge
Маєш бажання внести свій вклад в автоматизацію документообігу та стандартизацію документів? Хочеш отримати всеукраїнське визнання? Чи потрібне тобі роялті від продажу свого твору-шаблону? Бажаєш стати «юристом майбутнього»?
 
Конкурс покликаний залучити юристів, менеджерів, консультантів, дослідників та усіх охочих до створення шаблонів документів (договорів, листів, заяв, актів, скарг тощо), які сприятимуть упорядкуванню юридичного досвіду та впровадженню електронного документообігуна підприємствах України та за кордоном.
 
Кожен учасник конкурсу повинен додати 10 шаблонів до 1 вересня 2019 року.
 
Виграє учасник, який зробив шаблони, що максимально відповідатимуть всім нижчезазначеним критеріям.
 
Шаблони, що не повністю відповідають даним вимогам, можуть бути допущені до публікації на сайті за рішенням конкурсної комісії.
 
Шаблони, що не відповідають вимогам, участі у конкурсі не приймають.
 
Адреса: м. Київ, вул. Максимовича, 24. Інші дані: https://instaco.com.ua, +380637886291 Інна, +380977381788 Ірина, info@instaco.com.ua
 
Деталі – https://gurt.org.ua/news/grants/53810/
 
Фестиваль Культур «Global Village»
Global Village – це щорічний фестиваль від міжнародної молодіжної організації AIESEC, який допомагає привідкрити завісу на незліченні культури інших країн та народів і нарешті попрактикувати свої мовні навички.
 
20 липня з 12:00 до 18:00 год. на Контрактовій площі у Києві:

  • – спілкування з активною молоддю з інших країн;
  • – дослідження різноманітних культур саме тут, в Києві;
  • – колоритна музика та яскраві виступи;
  • – дегустація традиційної їжі з різних куточків світу;
  • – веселі майстер-класи;
  • – можливість знайти стажування своєї мрії та реалізувати себе разом з AIESEC.

 
І найголовніше – емоції та враження, які зігріватимуть навіть тоді, коли літо зайде за горизонт.
 
Вхід вільний за умови реєстрації за посиланням:
https://bit.ly/2Y6UZsc

Джерело: oda.zt.gov.ua