Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Змінюй світ! Долучайся до конкурсів, грантів та навчальних програм

GROWMADA
Оголошуємо відбір громадських організацій для участі в локації GROWMADA – алея ГО, яка об`єднує людей та ідеї.
 
Бути соціально активним, цікавитися тим, чим живе твоя країна, побачити її очима тих, хто хоче змінити її на краще та палає цим кожного дня – все це на локації GROWMADA.
 
Запрошуємо долучитися громадські організації, соціальні проекти та суспільно корисні ініціативи, які вже сьогодні змінюють світ та Україну на краще, і мають бажання, щоб це разом з ними робили якомога більше людей.
 
Для того, щоб дізнатися про всі деталі та зареєструватися переходьте за посиланням – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScg5MwJL4H8OjEt6mVQDDIrSNW87Ff0YLH0Oya5jeIzRjn5Pg/viewform.
 
Music Camp International запрошує учасників
Втретє до Житомира приїде команда Music Camp International з проектом денного музичного табору для дітей.
 
Протягом 19-24 серпня ваша дитина отримає унікальну змогу навчитися грати на кількох музичних інструментах, а на завершення таборування виступить разом зі всіма учасниками  на звітному концерті.
 
Хто може стати учасником/учасницею музичного кемпінгу? – ВСІ діти віком від 11 до 16 років – музична освіта не обов’язкова!
 
Щоб зареєструватися потрібно заповнити  анкету:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd7qdrj7c1A9SNYwqxvILKuwCBgdKpnnvwoYmGx24Oz1AzQsw/viewform.
 
Зверніть увагу! Переїзд та проживання учасників з інших міст не покривається.
 
Конкурс туристичної фотографії
Професійний фотограф або аматор? Закоханий у красу Житомирщини? Маєш безліч фотосвітлин неймовірних пейзажів нашого краю? Тоді не зволікай та бери участь у відкритому обласному конкурсі туристичної фотографії.
 
Переможці будуть визначатися за такими категоріями:

  • «Природа» (пейзаж, заповідні території області, рослини, тварини, птахи та інше);
  • «Музика в камені» (храми, архітектура, пам’ятники, скульптури, музеї, фонтани та інші туристичні об’єкти);
  • «Яскрава подія» (фото з фестивалів, свят, туристичних змагань та ін.);
  • «З висоти пташиного польоту» (знімки з висоти, з використанням дронів та ін. Обладнання).

 
Подати роботу можна до 6 вересня.
 
Підсумки Фотоконкурсу будуть опубліковані на офіційному веб-сайті управління культури та туризму Житомирської облдержадміністрації та офіційному веб-сайті Житомирського обласного туристичного інформаційного центру 18 вересня.
 
Відібрані фотороботи експонуються на виставці у Житомирській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О. Ольжича (м. Житомир, Новий Бульвар, 4) з 25 вересня по 16 жовтня.
 
Умови участі – http://oda.zt.gov.ua/news/startuvav-oblasnyj-konkurs-turystychnoyi-fotografiyi/
 
Конкурс найкращих практик молодіжної роботи – 2019
З метою відбору, відзначення і поширення кращих практик молодіжної роботи в Україні Міністерство молоді та спорту України спільно з Програмою розвитку ООН в Україні започаткували в 2017 році Конкурс кращих практик молодіжної роботи в Україні.
 
Якщо у вас є успішний досвід молодіжної роботи, будь ласка, в загальних рисах викладіть інформацію за формою. Опис Вашої практики не обов’язково має бути написаний бездоганно.
 
Звертаємо Вашу увагу, що цього року організатори конкурсу звертають увагу на цифрову молодіжну роботу.
 
Подати можна до 1 серпня.
 
Деталі – https://www.prostir.ua/?grants=konkurs-najkraschyh-praktyk-molodizhnoji-roboty-2019
 
GLOBAL TEACHER PRIZE UKRAINE
Стартував прийом заявок на премію для вчителів – GLOBAL TEACHER PRIZE UKRAINE. Якщо ти вчитель, що підтримує розвиток креативних інноваційних ідей в освіті, стимулюєш своїм прикладом колег до позитивних дій, готуєш учнів бути ефективними в глобалізованому світі та  займаєш активну громадянську позицію? Тоді поспішай подати заявку.
 
GLOBAL TEACHER PRIZE – це щорічна національна премія для вчителів-агентів освітянських змін. Премія покликана відзначити досягнення вчителя не лише щодо своїх учнів, а й щодо суспільства, та підкреслити важливість педагогів в Україні.
 
Заповнення анкет триває по 1 серпня.
 
Деталі – http://oda.zt.gov.ua/news/vchyteliv-oblasti-zaproshuyut-podavaty-zayavky-na-global-teacher-prize-ukraine/
 
Art of Security – Конкурс Соціального Постеру та Вуличного Мистецтва
З 15 червня по 15 вересня  2019 року триває OPEN CALL для конкурсу соціального постеру та публічного мистецтва ART OF SECURITY від Ґвара Медіа за підтримки Центру інформації та документації НАТО.
 
Мета конкурсу — привернути увагу до проблем безпеки, які виникають під час євроатлантичних трансформацій в Україні.
 
Чітке бачення загроз та формування свідомого ставлення до них це запорука суспільної безпеки, якої ми зараз так потребуємо.
 
Журі обере найкращі роботи, які  будуть показані на:

  • виставці в культурному центрі
  • соціальній рекламі на сітілайтах Харкова.

 
Запрошуємо молодих дизайнерів та художників взяти участь у конкурсі Art of Security та виграти графічний планшет, візит в Брюссель та чудові подарунки від організаторів!
 
Подати роботу – https://artofsecurity.gwaramedia.com.ua/.
 
Питання: +380 66 382 17 20, Юлія та +380 99 336 84 64, Сергій. Або на e-mail hello@gwaramedia.com.ua.
 
Міжнародна стипендія на стажування у німецькому Бундестазі
Німецький Бундестаґ щорічно надає «Міжнародну парламентську стипендію» молодим випускникам вищих навчальних закладів з країн Центральної, Східної та Південно-Східної Європи, Франції, Ізраїлю, США, арабського світу та Центральної Азії, які цікавляться політикою.
 
«Міжнародна парламентська стипендія» розрахована на талановиту молодь, яка прагне активно працювати над впровадженням демократичних цінностей на своїй батьківщині.
 
Програма триватиме з 1 березня по 31 липня 2020 року. Учасники отримують щомісячну стипендію у розмірі 500 євро. Додатково покриваються витрати на студентське медичне страхування на випадок захворювання, страхування від нещасного випадку та страхування цивільної відповідальності, а також витрати на адміністративні внески та соціальні збори.
 
Деталі –
https://euprostir.org.ua/opportunities/141790?fbclid=IwAR2l_urrTeuRGqXddRg7Jo-Xh5y1f7JWc3reXpVijY9xj-sdhAvQ89Dj_lQ
 
Дедлайн – 31 липня.

Джерело: oda.zt.gov.ua