Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Житомирянка Вероніка Кратюк в складі збірної України стала володарем Кубку Світу з Кунгфу (ФОТО)

На початку червня в Єревані, Вірменія, відбувся Кубок Світу з Кунгфу (розділ Сань-Да). До складу збірної України ввійшла Вероніка Кратюк, поліцейська Управління кадрового забезпечення ГУНП Житомирщини. Про це повідомляє прес-служба Житомирської міської ради.

Дівчина стала володаркою Кубку світу з Кунгфу у розряді Ушу Сань-да серед дорослих. Це уже не перша перемога Вероніки міжнародного масштабу – минулого року вона стала чемпіонкою Європи з цього виду спорту.

«Моєю фінальною суперницею мала стати росіянка, але дізнавшись в Єревані з ким їй доведеться змагатися, тренер суперниці відразу відмовився від бою, тому що минулого року на Чемпіонаті Європи я вже перемагала в них. Тренер росіянки в знак поваги автоматично вручив мені перемогу, і чемпіонський пояс. Я єдина в змаганнях, хто отримав професійний пояс в розділі Сань-Да», – розповіла Вероніка Кратюк.

У подальших планах Вероніки взяти участь у Всеукраїнських змаганнях і в 2020 році перемогти на Чемпіонаті Європи та Світу


Джерело: zhitomir.today