Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Житомиряни за два дні подали майже з десяток петицій про відставку директора КП «Житомирводоканал»

До Житомирської міської ради надійшло 7 петицій щодо розірвання контракту із директором КП «Житомирводоканал» Андрієм Нікітіним і одна петиція про заборону планового відключення води у місті більше ніж на 24 години.

«Впродовж усього часу перебування на посаді директора КП “Житомирводоканал” Нікітін А.М. показав свою повну некомпетентність у галузях водопостачання та комунального господарства. Це постійні планові та позапланові ремонти, які супроводжуються відключенням водопостачання цілого міста чи окремих мікрорайонів, пориви, які довго ліквідуються, погіршення якості води, підвищення тарифів при зниженні витрат на електроенергію на станціях підйому (чим Нікітін сам хизується) тощо. Окрім того, дуже дивним видається те, що КП “Житомирводоканал” залучає до проведення робіт невідому громаді підрядну організацію при наявності роздутого штату слюсарів та інших ремонтників в самому КП. 22.06.2019р. Нікітін на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук дякує працівникам КП “Житомирводоканал” за їх важку роботу в нинішніх погодних умовах. Це при тому, що роботи, ніби-то, виконує підрядник. Очевидно, що роботи виконуються саме працівниками КП, а підрядник, який має якесь відношення до Нікітіна – отримує кошти за послуги, які фактично не надаються. Прошу розглянути питання щодо звільнення директора КП “Житомирводоканал” Нікітіна А.М. та звернення до НАБУ з приводу можливого отримання неправомірної вигоди та управління СБУ у зв’язку з підозрою у розтраті великої суми бюджетних коштів», – йдеться в одній із петицій. 

Джерело: zhitomir.today