Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Житомиряни просять владу поновити обов’язкову видачу квитків усім пасажирам міського транспорту

До Житомирської міської ради надійшла петиція, у якій автор просить поновити обов’язкову видачу квитків пільговикам у міському пасажирському транспорті. За його словами квиток – це необхідне підтвердження поїздки для страхової компанії у разі аварії і, зважаючи на стан громадського транспорту, його потрібно видавати усім пасажирам.  

«Останнім часом в жодному комунальному автобусі та тролейбусі жоден водій чи кондуктор навіть не поворухнувся і не подумав видати мені квиток, хоча я показував своє посвідчення пільговика. Але квиток – це ж необхідне підтвердження поїздки для страхової компанії у разі аварії! А в нашому комунальному транспорті вже й по 2 колеса за раз стали відвалюватися, штанги падати, током бити під час зливи та грози! Що вже робиться у приватних перевізників! Добре, що поки жертв немає, але постраждала дитина, яку відвезли до лікарні, була. На Ваше щастя, сім’я не шукала адвоката, який би висунув величезну суму компенсацій за фізичну й моральну шкоду. І жоден суд не захистив би Вас особисто чи міськвиконком у разі колективної відповідальності.

Я спілкувався з деякими співробітниками виконкому й в результаті в мене склалося враження, що здійснивши моніторинг пасажиропотоків, під час якого видавали квитки, виконком вирішив, що його завдання виконане й вирішив зекономити на папері для квитків.

Ніхто чомусь не зважає на те, що при цьому порушуються Ст. 21, Ст, 24, Ст. 46, Ст. 56 Конституції України та цілої низки Законів України, Постанов КМУ, роз’яснень ВСУ та інших регуляторних актів, що стосуються страхування громадян України, та ще й соціально незахищених.

Тому я прошу, ні – вимагаю:

1. Негайно поновити обов’язкову видачу квитків усім пасажирам міського транспорту, поки не сталося ніякого лиха. 

2. Провести розслідування, хто конкретно відмінив обов’язкову видачу квитків усім пасажирам міського транспорту, хоча я, чомусь, впевнений, що ніякого письмового розпорядчого документу міськвиконкому щодо цього не існує.

3. Перевірити компетентність та фахову придатність всіх співробітників транспортної сфери міськвиконкому та звільнити непридатних чи покарати винних», – йдеться у петиції. 

Джерело: zhitomir.today