Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Житомиряни долучилися до функціональних тренувань у рамках «Космічної зарядки» (ФОТО)

1 серпня для учасників «Космічної зарядки» на Михайлівській підготували новий вид занять – функціональні тренування.  За словами фахівців фітнес-залу TRX-club Pantera, такі тренування є однією з останніх тенденцій у світовому фітнесі. Про це повідомляє прес-служба Житомирської міської ради.

Під час функціонального тренування зміцнюються м’язи – стають еластичнішими при цьому не збільшуючи маси. Тренування полягає в імітації рухів з різною інтенсивністю та багаторазовою кількістю повторів вправ. Завдяки правильній біомеханіці рухів, різні групи м’язів починають більш ефективно взаємодіяти між собою, покращуючи гнучкість та координацію тіла.

Нагадаємо, що спортивні заняття, у рамках проекту «Космічна зарядка», проходять на Михайлівській у Житомирі з 13 червня. Кожен бажаючий може долучитися до тренувань, які будуть проводити на головній пішохідній вулиці Житомира до 24 серпня.

 

Джерело: zhitomir.today