Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Житомирський виконком зняв із розгляду питання підняття вартості проїзду

Проїзд поки не здорожчає. На черговому засіданні виконавчого комітету планували розглянути питання підняття вартості проїзду в громадському транспорті Житомира та затвердження умов конкурсу з перевезення пасажирів.

Затвердити вартість проїзду на тролейбусах, трамваях в розмірі 5 гривень, при оплаті готівкою, при оплаті транспортною карткою — відповідно в розмірі 4 гривні. Така ж ситуація на автобусних маршрутах: 7 гривень при оплаті готівкою, 6 гривень при оплаті транспортною карткою, яка буде розповсюджуватись на весь рухомий склад громадського транспорту: комунальний і приватний — каже Костянтин Підпокровний, начальник управління транспорту і зв’язку Житомирської міськради.

Напередодні відбулися громадські обговорення цих планів. Під час виконкому заступник міського голови Дмитро Ткачук запропонував зняти питання на довивчення.
У громадськості була низка питань до представників міської ради як щодо планованого здорожчання вартості проїзду, так і щодо виконання умов перевізниками.
Питання громадського транспорту планують переглянути та винести на засідання виконкому згодом

Джерело: sk1.tv