Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Житомир долучився до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми (ФОТО)

Інформаційними акціями та показом фільму Житомир долучився до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми. Заходи, організовані департаментом праці, соціальної та сімейної політики ОДА відбулися 30 липня. Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

На території центрального автовокзалу міста Житомира працівники департаменту роздавали листівки та спілкувалися з людьми на тему торгівлі людьми та сучасного рабства.

На вулиці Михайлівській відбулася інформаційна акція «#ПротиДІЙ Торгівлі людьми».

Також у цей день у кінотеатрі «Україна» пройшов показ та обговорення документальної стрічки «Жінка в полоні».

«Жінка в полоні» – фільм про Маріш, 52-річну угорку, яка служить одній родині вже десятиліття, працюючи по 20 годин на день без оплати. Гнобителі відібрали в неї документи і заборонили виходити з дому без дозволу. З Маріш поводяться, як із твариною: вона харчується недоїдками і не має ліжка для сну. Дні й роки минають у страху, але жінка мріє повернути собі своє життя. Присутність камери допомагає їй усвідомити, що вона – не одна. У серці народжується довіра. Після двох років зйомок вона набирається духу і розповідає про свій план: «Я втечу». Фільм простежує героїчний шлях Маріш назад до свободи.

Джерело: zhitomir.today