Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Засідання виконкому: про минулий опалювальний сезон та Теплоенерго, Водоканал та Дорожній фонд у ньому

В основному усі завдання, що ставилися перед початком минулорічного опалювального сезону у Бердичеві, були виконані: холоди й зима пройшли без катаклізмів та масштабних аварій, аварії поточні намагалися усувати своєчасно. Про це доповів на засіданні виконкому заступник міського голови Сергій Онофрійчук.

Щодо головного постачальника тепла у місті, то свої 14 котелень «Бердичівтеплоенерго» до зими підготував заздалегідь, зазначив доповідач.

Із січня минулого року в Україні діє новий порядок оплати за електроенергію, нагадав Сергій Онофрійчук: і Теплоенерго, і Водоканал за неї повинні сплачувати наперед – чи то спожили, чи то ні. Немає авансу – немає електроенергії.

У штатному режимі працював протягом опалювального сезону місцевий Водоканал, продовжив заступник. Кількість аварії по лінії підприємства теж збільшилась – до 205. І на це, зауважив, посадовець, були об’єктивні причини.

Далі у своїй доповіді Сергій Онофрійчук перейшов до ситуації у дорожньому господарстві.

Те, що ситуація з Дорожнім фондом залишає бажати кращого, засвідчив міський голова. Причому настільки, що це питання піднімали на зустрічі у рамках Асоціації міст України.

Репортаж Олександра Єжеля

Джерело: www.trkvik.tv