Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Запрошуємо житомирян на V ювілейний фестиваль мистецтв «Пісенний Спас». ПРОГРАМА заходу

Невдовзі у Житомирі проходитиме V ювілейний Міжнародний фестиваль мистецтв ім. В.Шинкарука «Пісенний Спас», який цьогоріч змінює локацію – усі заходи відбудуться на вул. Михайлівській.
 
Фестивальне містечко разом із Мистецьким марафоном триватимуть 15-19 серпня.
 
Упродовж цих днів на житомирян чекають майстер-класи, алея майстрів народної творчості, поетичний марафон та книжковий ярмарок.
 
Сам Мистецький марафон і конкурсна програма проходитимуть 16-18 серпня. Цього року у конкурсі візьмуть участь 35 учасників, які змагатимуться у 4 номінаціях.
 
Ввечері на усіх чекатимуть фестивальні концерти за участю близько 40 українських зірок. Серед яких – Павло Зібров, Михайло Грицкан, Ігор Воєвуцький, очікується підтвердження від Ірини Білик та Злати Огневич.
 
Крім цього, у Житомирі презентують меморіальну дошку Володимиру Шинкаруку, яку планують встановити на одному з корпусів Житомирського державного університету ім. І.Франка.
 
Також під час фестивалю продовжиться вишивання Спасівського рушника з автографами учасників, який наразі має 14 м довжини і більше 60 підписів.
 
Нагадаємо, що майже 130 конкурсантів подали заявки для участі у V ювілейному фестивалі «Пісенний Спас».
 

Джерело: oda.zt.gov.ua