Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Запрошуємо до оглядової екскурсії на 22 об’єкти – майбутні амбулаторії нового зразка на Житомирщині. ФОТО

У Житомирській області продовжують будівництво нових амбулаторій загальної медицини сімейної практики. Наразі будівельні роботи виконуються на 22 об’єктах. Як створюються сучасні медичні заклади, які роблять медицину доступнішою, комфортнішою та якіснішою, далі – на фото.
 
На Житомирщині будують 22 амбулаторії нового зразка, на всіх об’єктах виконані земельні роботи та завершені роботи з влаштування фундаментів. Про це повідомляє департамент регіонального розвитку ОДА. На 13-ти об’єктах продовжують зводити зовнішні огороджувальні конструкції – стіни та дах. Будівельники завершили зведення даху вже у с. Дубрівка, с. Соколів, с. Високе, с. Квітневе, с. Підлуби, с. Липне, с. Білилівка, с. Водотиї, с. Краснопіль.
 

«У Соколові, Дубрівці та Водотиях завершено прокладення водопостачання, каналізації, електро- та теплопостачання, завершені зовнішні опоряджувальні роботи та роботи з благоустрою території, тривають роботи із внутрішнього опорядження», – йдеться у повідомленні департаменту регіонального розвитку ОДА.

 
Крім того, роботи із внутрішнього опорядження проводяться також у Биківці, Високому, Квітневому, Підлубах, Липному, Білилівці, Краснополі, Райгородку, Сінгурах, Покаліві і Хочині. На деяких об’єктах вже розпочали облаштовувати благоустрій територій.
 
Всі нові амбулаторії будуть забезпечені необхідним медичним обладнанням для сімейного лікаря.
 
Нагадаємо, що у 2019 році на будівництво нових амбулаторій у Житомирській області передбачили 38 млн 766,100 тис. грн. державної субвенції.
 
Першими приймати пацієнтів у нових амбулаторіях розпочнуть у:
– Соколів Пулинського району, ВодотиїБрусилівського району,
– Високе Черняхівського району,
– Квітневе Попільнянського району,
– Краснопіль Чуднівського району,
– Дубрівка Баранівського району;
– Хочине Олевського району.
 
с. Биківка

с. Білилівка

с. Борщів

с. Високе

с.Водотиї

с. Гришківці

с. Дубрівка

с. Ірша

с. Квітневе

с. Краснопіль

с. Липне

с. Нові Вороб’ї
с. Оліївка

с. Першотравневе

с. Підлуби

с. Піски

с. Покалів

с. Райгородок

с. Семенівка

с. Сінгури

с. Соколів

с. Хочине

Джерело: oda.zt.gov.ua