Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Замість $ 4 тис. зарплати – 4 місяці заборгованості: вчителі Житомирщини перекрили міжнародну трасу

В Лугинському районі Житомирської області вчителя однієї зі шкіл перекрили рух на міжнародній трасі “Київ-Ковель-Ягодин”. Вони вимагають від місцевої влади виплатити їм заборгованість із зарплати.

Про це на своїй сторінці в мережі Facebook повідомляє начальник районного сільгоспуправління Степан Василюк.

“Доведені до відчаю чотиримісячною невиплатою зарплати вчителі шкіл Лугинської територіальної громади 19 жовтня на 2 години перекрили рух на автомагістралі Київ – Ковель”, – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що проблеми з виплатою зарплат Лугинський вчителі почали відчувати на собі ще в лютому цього року. Уже тоді вчителі перекривали центральну вулицю міста Лугини, писали листи в усі можливі інстанції, і питання в ручному режимі вирішувалося. Але з другого півріччя року виплата зарплати припинилася зовсім.

“На початку навчального року, третього вересня делегація від вчителів громади була на прийомі у голови Житомирської обласної державної адміністрації Віталія Бунечко, який пообіцяв вирішити питання відповідною бюджетною субвенції та погашення боргів із зарплати до Дня вчителя – до шостого жовтня. Минуло шість, пройшло і шістнадцяте, але ніяких зрушень з виплатою зарплати вчителям так і не відбулося “, – йдеться в повідомленні.

Перекриття руху відбувалося досить цивілізовано, через кожні 10 хвилин вчителя розступалися і давали можливість проїхати автомобілям, які накопичувалися за цей час. Практично ніякого невдоволення від водіїв не було.

Джерело: www.04141.com.ua