Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

За кредит – кафе: у Бердичеві намагались забрати у власника «Лісову пісню»

Вчора бердичівляни, проходячи повз кафе «Лісова пісня», спостерігали протистояння людей у формах та в цивільному, не знаючи істинну причину сутички та появи тут осіб у чорних камуфляжах, додумували історії. Як виявилось, за дорученням керівництва «Альфа-банку», забрати майно, оформлене нібито уже на іншого власника, прийшли працівники служби безпеки банку. Відома у місті особа, що орендує кафе, заручившись підтримкою місцевих активістів, відразу ж викликав працівників поліції та написав заяву про спробу незаконного заволодіння його майном.

Зі слів фахівців поліції та й у приватній телефонній розмові із представником власника кафе, дізнались: колись у одному із банків, що нині вже не працює, власник узяв кредит під заставу кафе. Кредиторами займається на разі інший банк, який, мабуть, і поспішає отримати із клієнта по максимуму. Вочевидь, владнати конфлікт зможуть лишень у судовому порядку.

Джерело: www.trkvik.tv