Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

За добу поліція зареєструвала два повідомлення про ймовірні порушення виборчого законодавства у Житомирі

10 липня в обласному центрі поліцейські розпочали відповідні перевірки за виявленими фактами, які стосувались ймовірних порушень виборчого законодавства. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Житомирської області.
«До Житомирського відділу поліції надійшло повідомлення про те, що до громадської приймальні одного із кандидатів у народні депутати України зайшов чоловік, який зовні перебував у нетверезому стані, й під час проведення агітаційного заходу у приміщенні чіплявся до присутніх і вилив склянку води на звуковідтворюючу апаратуру. Подія належним чином зареєстрована. Відносно 44-річного житомирянина поліцейські склали адміністративний протокол за ст.173 (Дрібне хуліганство) Кодексу України про адміністративні правопорушення
Того ж дня до Головного управління Національної поліції Житомирщини надійшло звернення одного із кандидатів у народні обранці про порушення умов договору про агітацію редакцією однієї з місцевих телерадіокомпаній. За вказаним фактом розпочато перевірки», – йдеться у повідомленні.

Загалом же, за час виборчих перегонів до поліції області надійшло 73 повідомлення про можливі порушення, а саме: 21 – у м. Житомирі, 12 – у Коростенському, 10 – у Бердичівському відділі, 6 – у ГУНП, по 4 – у Малинському та Овруцькому відділеннях, по 3 – у Черняхівському та Олевському відділеннях, по 2 – у Новоград-Волинському відділі, Житомирському та Чуднівському відділеннях, по 1 – у Коростишівському відділі, Лугинському, Народицькому і Радомишльському відділеннях поліції області.

Джерело: zhitomir.today