Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

За 5 місяців житомирські аудитори відшкодували втрат на суму понад 11 млн грн

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області впродовж січня – травня поточного року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 11,1 млн грн.

Про це 1 липня повідомила прес-служба Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області

За результатами заходів державного фінансового контролю керівники підприємств, установ та організацій прийняли 19 управлінських рішень. За підсумками проведених державних фінансових аудитів об’єкти контролю взяли до виконання 83 пропозиції.

До об’єктів, у яких під час ревізій виявлено порушення бюджетного законодавства, застосовано 16 заходів впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

Матеріали 9 контрольних заходів передано до правоохоронних органів, за результатами розгляду яких розпочато 2 досудових розслідування та вручено 2 письмових повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За недотримання законодавства 37 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 16 – до матеріальної та дисциплінарної. Одну посадову особу звільнено з посади.

Окрім того, житомирські аудитори ініціювали 2 позови щодо усунення виявлених порушень перед органом прокуратури.

Джерело: zhitomir.life