Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

З нагоди професійного свята в Житомирі привітали рятувальників

В управлінні ДСНС України  в Житомирській області відбулися урочисті заходи з нагоди Дня рятувальника.
Віталій Коваль капітан служби цивільного захисту  працює рятувальником вже понад 5 років.  Каже, ні разу не пожалкував, що вибрав таку професію.

«Я задоволений своєю роботою, а ще більше задоволений тим, що дійсно, коли ти повертаєшся з якихось виїздів, там де маленькі діти і бать просять, швидше відкрийте, щоб дитину побачити. І коли вже все закінчилося на виїзді , ти виїжджаєш і тобі люди кажуть, дякую. І по сьогоднішній день я не разу не пожалів, що обрав цю професію» —  розповів начальник рятувального відділення групи рятувальних робіт аварійно-рятувальної частини м. Житомир Віталій Коваль.

Під час навчання Віталій познайомився зі своєю дружиною, яка  працює в прес-службі УДСНС України в Житомирській області.
Подякували за мужність, сміливість та рішучість. До дня рятівника в Управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій в Житомирській області відбулися урочисті заходи.
Покладанням квітів до пам’ятника «Пожежним, які врятували світ» рятувальники вшанували своїх загиблих колег

Джерело: sk1.tv