Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

​З 1 серпня на вулицях Житомира з’являться додаткові патрулі нацгвардійців

У серпні на вулицях Житомира та районних центрів з’являться патрульні наряди з числа нацгвардійців.

Про це 30 липня на своїй сторінці у соцмережі повідомив керівник ГУ Нацполіції в Житомирській області Вячеслав Печененко.

«Підсумки роботи під час виборчої кампанії та загалом з початку року сьогодні ретельно обговорили на засіданні колегії ГУНП. У першу чергу, подякував поліцейським Житомирщини за ефективну роботу по забезпечення законності та безпечності виборів, недопущенні грубих порушень порядку та вчасному і ефективному реагуванню на усі події, пов’язані із виборчими перегонами. Водночас загальні результати нашої діяльності свідчать про необхідність посилення окремих напрямів та територіальних підрозділів. Так, наприклад, з 1 серпня на вулицях обласного центру, а за заявками керівників відділів та відділень і районних центрів, з’являться додаткові патрульні наряди з числа нацгвардійців, які покращать, сподіваюсь, ефективність роботи із забезпечення публічного порядку та попередження і припинення правопорушень. Також сьогодні відзначили кращі за підсумками оперативно-службової діяльності відділи та відділення – Коростишівський, Ємільчинське, Ружинське та Хорошівське», – повідомив Вячеслав Печененко.

Як повідомляли “Новини твого міста”, у листопаді 2019 року на Михайлівській у Житомирі складали присягу військові Нацгвардії.

Фото поліції

Джерело: www.zhitomir.info