Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Ювілеї: Владівській школі – 90, а Гранітненській – на десять менше

Минулого тижня освітянська спільнота Малинщини святкувала дві важливі події – поважні ювілеї відзначали учнівські та педагогічні колективи Гранітненської та Владівської шкіл.

На розкішному подвір’ї Владівського НВК зібрались учні, вчителі, гості, випускники різних років рідної Альма-матер, якій того дня виповнилось 90 років.

Про кожен прожитий день у рідній школі свідчили яскраві стенди з фотокартками, які розташувались на подвір’ї.

Всі промовці зазначали, що відлік досягнень людини починається зі школи: спочатку з Букваря. З першої написаної літери, до атестата про середню освіту. Школа знайомить, розповідає, допомагає… У школи як і в людини є спогади, мрії, переживання, ювілеї…

Про сьогоднішні здобутки й життя школи присутнім розповів директор школи Олександр Романчук, побажавши, щоб двері до рідної школи ніколи не закривалися, а в класах лунав гучний дитячий сміх. 

Оплесками зустріли й виступ юних учнів-козачат, котрі виконали чудовий танець. А ще гості уважно слухали гімн школи. Затим вчителям-ветеранам вручили грамоти, згадали внесок у розбудову рідної школи колишніх її директорів.

Добрим словом згадали й батьків, котрі допомагають готувати школу до нового навчального року, беруть активну участь у шкільному житті.

Джерело: infomalin.biz