Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Ярослав Лагута затвердив склад Громадської ради при Житомирській ОДА. ФОТО

Т.в.о. голови ОДА Ярослав Лагута затвердив склад Громадської ради при Житомирській ОДА – підписав розпорядження.
 
Про це він повідомив сьогодні, 2 серпня, під час зустрічі із представниками інститутів громадянського суспільства.

«Законодавство відводить не більше 30 календарних днів із дати проведення установчих зборів для підписання розпорядження про створення Громадської ради або прийняття іншого рішення. Формальних підстав або небажання підписувати дане розпорядження немає. Тому, за результатами проведеної роботи, маємо підписане мною розпорядження. Вітаю 35 представників громадянського суспільства, які увійшли до Громадської ради, та бажаю всім конструктивної співпраці задля ефективної реалізації державної та регіональної політики», – сказав Ярослав Лагута.

Також він розповів про подальші кроки, які необхідно здійснити відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996  «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (із змінами, внесеними згідно з постановою Кабінету Міністрів України № 353 від 24.04.2019), а саме: обрати голову й заступника Громадської ради при ОДА та розробити й затвердити Положення про неї.
 
СКЛАД
громадської ради при Житомирській обласній державній адміністрації
 

№ з/п
ПІБ
Назва ІГС

1.
Антонов
Ігор Юрійович
 
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА КУЛЬТУРНО-СПОРТИВНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЖИТОМИР КВІТУЧИЙ»

2.
Антонюк
Леонід Олександрович
 
ДОБРОВІЛЬНА АСОЦІАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ОРГАНІВ ВНУТРІШНІХ СПРАВ, СИСТЕМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я, ОСВІТИ І НАУКИ ТА ІНШИХ КАТЕГОРІЙ ГРОМАДЯН ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВНАСЛІДОК ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ «ДЗВОНИ ЧОРНОБИЛЯ»

3.
Бабкін
Олег Вікторович
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ПАТРІОТИ ЖИТОМИРЩИНИ»

4.
Бузон
Анатолій Васильович
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «СПІЛКА УЧАСНИКІВ АТО У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ»

5.
Веселовський
Володимир Святославович
 
БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ СПОРТИВНОЇ ТА КУЛЬТУРНО-ПРОСВІТНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ «ЖИТИЧІ»

6.
Волинець
Наталія Іванівна
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА «ФЕНІКС»

7.
Герасимчук
Тетяна Андріївна
 
ЖИТОМИРСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ МІЖНАРОДНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «УКРАЇНСЬКА СЕКЦІЯ МІЖНАРОДНОЇ ПОЛІЦЕЙСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ»

8.
Горай
Олег Станіславович
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ СОЮЗУ ЮРИСТІВ УКРАЇНИ

9.
Гриценко
Олександр Олександрович
ЖИТОМИРСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙ РОБОТОДАВЦІВ

10.
Громов
Олександр Олександрович
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЗАХИСТ ТА СПРАВЕДЛИВІСТЬ»

11.
Жаворонкова
Світлана Євгеніївна
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «СПІЛКА НЕБАЙДУЖИХ ЖІНОК»

12.
Зуб
Олександр Ізяславович
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «СПІЛЬНА СПРАВА»

13.
Зубрицька
Лідія Володимирівна
 
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛЬСЬКО-НІМЕЦЬКО-УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР «ЖИТТЯ В ЄДНОСТІ»

14.
Кіпенко
Ігор Анатолійович
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ШЛЯХ ВІДРОДЖЕННЯ»

15.
Климчук
Сергій Олександрович
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «СОЮЗ ВОЇНІВ ДОБРА»

16.
Коровін
Дмитро Олексійович
 
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ФЕДЕРАЦІЯ З ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ І  КАНОЕ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

17.
Краснобокий
Геннадій Васильович
 
ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «СПІЛКА ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ УКРАЇНИ «НАРОДНА РАДА»

18.
Мамчич
Олег Анатолійович
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЗЕМЛЯЦТВО БЕРДИЧІВЩИНИ»

19.
Нужда
Дмитро Леонідович
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «АНГЕЛИ ДОБРА УКРАЇНИ»

20.
Паламарчук
Владислав Гарійович
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «МИЛОСЕРДЯ»

21.
Поплавський
Сергій Андрійович
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ПРАВО І ЗАХИСТ»

22.
Проноза
Олексій Олександрович
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «МОЛОДЬ ЗА ЄДИНУ УКРАЇНУ»

23.
Радкевич
Руслан Іванович
СПІЛКА ОБ’ЄДНАНЬ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАРОДНИЙ КОНГРЕС»

24.
Савицька
Ольга Миколаївна
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «МОЛОДА ВЛАДА»

25.
Сєдов
Вадим Олегович
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ВЕТЕРАНСЬКЕ БРАТЕРСТВО»

26.
Стеценко
Олександр Геннадійович
СПІЛКА ОБ’ЄДНАНЬ ГРОМАДЯН «ВЕЛИКА РАДА»

27.
Тепла
Валентина Степанівна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТОВАРИСТВА «ЛЕМКІВЩИНА»

28.
Тимофієнко
Дмитро Олександрович
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА СПІЛКА ПРАВООХОРОНЦІВ УЧАСНИКІВ АТО «ПОРЯДОК»

29.
Ткачук
Сергій Олексійович
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ПОЛІСЬКИЙ ЩИТ»

30.
Тодорович
Руслан Валентинович
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ РАДА «ВІЛЬНИЙ РУХ»

31.
Українець
Леонід Михайлович
 
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНОГО ТОВАРИСТВА ДИНАМО УКРАЇНИ

32.
Фещенко
Богдан Станіславович
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ  «С.В.А.Т.»

33.
Цаль-Цалко
Юзеф Сигізмундович
 
ЖИТОМИРСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «СПІЛКА ЕКОНОМІСТІВ УКРАЇНИ»

34.
Чеховець
Тетяна Володимирівна
 
ЖИТОМИРСЬКЕ РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО СОЮЗУ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ

35.
Шевцова
Ірина Михайлівна
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ  «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ДОБРОБУТ ПОЛІССЯ»

Джерело: oda.zt.gov.ua