Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Ярослав Лагута затвердив склад Громадської ради при Житомирській ОДА (ФОТО)

Т.в.о. голови ОДА Ярослав Лагута затвердив склад Громадської ради при Житомирській ОДА – підписав розпорядження. Про це він повідомив сьогодні, 2 серпня, під час зустрічі із представниками інститутів громадянського суспільства.

«Законодавство відводить не більше 30 календарних днів із дати проведення установчих зборів для підписання розпорядження про створення Громадської ради або прийняття іншого рішення. Формальних підстав або небажання підписувати дане розпорядження немає. Тому, за результатами проведеної роботи, маємо підписане мною розпорядження. Вітаю 35 представників громадянського суспільства, які увійшли до Громадської ради, та бажаю всім конструктивної співпраці задля ефективної реалізації державної та регіональної політики», – сказав Ярослав Лагута.

Також він розповів про подальші кроки, які необхідно здійснити відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996  «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (із змінами, внесеними згідно з постановою Кабінету Міністрів України № 353 від 24.04.2019), а саме: обрати голову й заступника Громадської ради при ОДА та розробити й затвердити Положення про неї.

Джерело: zhitomir.today