Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

​Якими соцмережами найчастіше користуються житомиряни та чи сидять у російських Вконтакте та Однокласниках

Найпопулярнішими соціальними мережами в Україні вважають Facebook та Instagram. Саме на ці платформи люди витрачають найбільше часу.

За останніми дослідженнями, які провела агенція PlusOne, додатком Facebook в Україні користується 31% від усього населення, а Instagram – 26%.

27 вересня журналісти Житомир.info поцікавилися, які соціальні мережі й додатки для спілкування обирають житомиряни та чи сидять на російських сайтах «Вконтакте» та «Одноклассники».

«Найчастіше використовую Telegram. Користуюсь також Вконтакте, зависаю там в спільнотах, читаю новини. Ну, й Instagram іноді», – відповідає Ірина.

«Facebook Messenger. Це зручно, швидко, не потрібно говорити довго, просто написав і займаєшся своїми справами. Вконтакте категорично не користуюсь», – ділиться Валентина.

«Вконтакте раніше любила, зараз його немає, то єдиний Facebook залишається», – зауважує Анна.

«Ми не користуємось, в нас немає», – каже Антоніна.

«Instagram, Viber та Skype – найзручніші для використання», – вважає Назар.

«Я найчастіше користуюсь додатками Telegram та Вконтакте. Telegram – найзручніший месенджер, як на мене, а з Вконтакте я вирішив не переходити, ну, ви знаєте після якого указу, тому що я звик отримувати саме той контент, який мені подобається там. Вконтакте більш адаптований під україно- та російськомовну аудиторію, а по-друге, більш зручніший інтерфейс, а користувачі більше йдуть на контакт», – каже Іван.

«Facebook найчастіше, адже у мене там багато друзів та знайомих, а так ще іноді Viber, особливо, коли їжджу за кордон. Порошенко відмінив Вконтакте, Однокласники, то зараз не користуюсь. Але в Польщі це все нормально працює, відразу все включається і не потрібно для цього мати програму. В Польщі користуюсь цими мережами», – розповідає Андрій.

«Facebook та Instagram. Вони найбільш поширені, багато знайомих там. Вконтакте не використовую відтоді, як заборонили», – каже Ольга.

«Найчастіше користуюсь Instagram, тому що зручно, можна і фотографії постити, і голосові повідомлення надсилати, і спілкуватися. На жаль, Вконтакте не використовую, зараз виникли труднощі із використанням VPN», – говорить Вікторія.

Як повідомляли “Новини твого міста”, станом на початок 2019 року Facebook користувалось 13 млн українців. За рівнем проникнення Facebook Житомир знаходився на 15 місці серед обласних центрів з показником трохи більше 50%.

Джерело: www.zhitomir.info