Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Які об’єкти ДФРР наразі відновлюють на Житомирщині. ПЕРЕЛІК

На Житомирщині продовжують відновлювати та реконструювати важливі спортивні, культурні, соціальні проекти у районах та громадах.
 
Це перехідні об’єкти, реалізація яких розпочалась у попередніх роках із залученням коштів ДФРР та у співфінансуванні із місцевими бюджетами.
 
Загалом обсяг фінансування проектів ДФРР цьогоріч складає 144,6 млн грн. Перелік нових об’єктів в області, які можуть фінансуватись із ДФРР, мають затвердити у Кабміні.
 
Детально про те, на яких об’єктах наразі ведуться активні будівельні та оздоблювальні роботи.
 
Центральний стадіон «Полісся» у Житомирі – завершують монтаж освітлення та нанесення розмітки на манежі, продовжують влаштовувати території.
 
Обласна клінічна лікарня імені О.Ф. Гербачевського у Житомирі – завершили будівельні роботи у приміщеннях відділень реанімації та анестезіології й інтенсивної терапії для післяопераційних хворих, наразі монтують обладнання.
 
Стадіон «Спартак» у Житомирі – на фініші реконструкції, завершені основні роботи з влаштування поля із штучним покриттям, трибун, бігових доріжок та професійного освітлення.
 
Житомирський обласний онкологічний диспансер – провели термосанацію будівлі, добудували приміщення, наразі проводять внутрішні роботи оздоблення, монтаж мереж, вентиляція.
 
Районний будинок культури у м. Малин – у закладі перекрили дах, утеплили фасад, наразі проводять внутрішні роботи у приміщенні.
 
Хірургічний корпус Новоград-Волинського міськрайонного територіального медичного об’єднання – побудовано 2 поверхи медзакладу, наразі працюють над зведенням 3 поверху.
 
Опорний навчальний заклад «Романівська гімназія» – заклад утеплений, розфарбований, наразі працюють над утепленням та перекриттям даху, а також благоустроєм.
 
Створення НОПу у Високівській гімназії – зроблений сучасний ремонт усередині приміщення, наразі підрядник дооблаштовує ганок при вході у навчальний заклад.
 
Створення НОПу у Миропільській гімназії – заклад вже повністю утеплили та завершують фарбування фасадів в яскраві кольори відповідно до вимог НОПу, працюють над внутрішнім ремонтом та облаштуванням належних санітарно-гігієнічних умов.
 
Пулинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня – минулого року частину приміщення утеплили та влаштували дах, наразі займаються демонтажем старої частини навчального закладу.
 
Спорткомплекс «Динамо» у Радомишлі – виконані зовнішні роботи із утеплення та оздоблення фасаду, прокладення інженерних мережі уже виконані. Наразі продовжують монтаж глядацьких балконів та оздоблюють приміщення усередині.
 
Червоненська загальноосвітня школа I-III ст. – провели термосанацію (утеплення, заміна вікон та дверей), фарбування фасаду, працівники роблять ремонт усередині приміщення, влаштовують санвузли.
 
Червоненський дитячий навчальний заклад «Калинка» – дитсадок утеплений та має новий дах, наразі проводять внутрішні роботи з оздоблення приміщень.
 
Нагадаємо, що цьогоріч завершили роботи з реконструкції плавального басейну «Юність» в Ємільчино та ФОКу в Овручі.

Джерело: oda.zt.gov.ua