Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Як розпочати свою справу та мати хороший прибуток: поради від Анни Дацишиної

Ви матуся в декреті й не маєте вільного часу, щоб відвідати майстра з манікюру? Чи ви студентка, яка мріє про власну справу і хороший заробіток? Ми знайшли вихід.

Кваліфікований nail-майстер та інструктор базових курсів для початківців та курсів з підвищення кваліфікації для майстрів манікюру Анна Дацишина поділиться з вами досвідом, як можна легко почати справу в nail-індустрії та непогано заробляти на цьому.

Фото робіт учнів Анни Дацишиної

Фахівчиня влаштовує базовий курс, на якому ознайомить вас з професією майстра манікюру, розкаже усе про антисептику та стерилізацію інструментів. Крім того, під час занять разом з інструктором ви вивчатимете будову, функції та типові захворювання нігтьової пластини. Анна Дацишина проведе детальний розбір матеріалів, які вам знадобляться в роботі.

Пам’ятайте, що базовий курс – це перший крок для того, щоб опанувати нову професію. Тому саме від якості базових знань залежатиме ваш правильний старт

Якщо ви та людина, яка хоче творити красу та водночас отримувати стабільний високий заробіток, тоді запрошуємо на курс "Nails master basic course".

Вас чекає 4-денний курс з 30-годинним практичним відпрацюванням, а час навчання з 10:00 до 19:00.

Впродовж навчання ви опануєте різні техніки манікюру:

Класична:

  • вибір ріжучого інструменту;
  • правильний захват інструменту;
  • техніка зрізу.

Комбі:

  • вибір апарату та правила його експлуатації;
  • вибір фрези для апаратного;
  • комбінований манікюр;
  • зняття матеріалу

Інструктор навчить вас робити покриття під кутикулу та створювати трендові дизайни.

Фото робіт учнів Анни Дацишиної

Бонусом до курсу є навчання основам фотографії.⠀

А ще, Анна забезпечить вас усім необхідним, з собою візьміть лише маленький набір інструментів (пушер, ножички та накожниці), який також зможете придбати на місці перед заняттями.

На курси інструктор збирає міні-групи з 2 до 4 людей, щоб максимально приділити увагу кожному учню. Після навчання ви отримаєте сертифікат.

До старту курсу – 18 липня – діятиме спеціальна пропозиція -15 % від вартості за промокодом Novograd.City.

Забронювати місце можна за телефоном: (063) 702-42-32

Фото на головній — Анни Дацишиної

Джерело: novograd.city