Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Як новоградському садочку №1 відбулося Свято Тата (ФОТО, ВІДЕО)

Традиційно у дитячих садочках та школах Новограда-Волинського родинні багато свят присвячуються матерям, але тато – це друге «крило» любові до дитини і його роль у вихованні донечок і синочків дуже важлива.

07 листопада 2019 року в групі “Світлячок” Новоград-Волинського дошкільного навчального закладу №1 «Джерельце» відбулося родинне свято присвячене татусям.

Дітки приготували батькам святковий концерт. Спільними зусиллями педагогів, батьків та дітей було прославлено велич батька. Малеча дарувала слова подяки татусям за любов, тепло та доброту. Приємно, що під час заходу родини, отримавши позитивні емоції та гарний настрій, ще раз переконались: щасливі миті близьким людям варто дарувати щодня.

Дуже багато теплих, зворушливих слів сказали діти своїм батькам, дзвінко співали гарні пісні, підіймали веселий настрій запальними таночками діти, приймали активну участь у святі для своїх татусів.

Такі заходи нагадують дітям і дорослим, що триматися разом, допомагати, шанувати одне одного, підставляти плече, дарувати усмішку, робити кожен день щасливішим — це не лише необхідність, а й поклик серця.

Джерело: www.04141.com.ua