Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Як нардепи-мажоритарники від Житомирської області голосували за обрання Разумкова головою Верховної ради

Народні депутати Верховної ради ІХ скликання на своєму першому засіданні 29 серпня обрали спікером парламенту керівника партії «Слуга народу» Дмитра Разумкова.

За це проголосували 382 депутати з 419 присутніх, не голосували – 11, проти були 26 нардепів: 25 з фракції «Європейська солідарність» та один позафракційний.

Всі шість нардепів-мажоритарників від Житомирської області були «за»: Ігор Герасименко, Тетяна Грищенко, Богдан Кицак, Дмитро Костюк та Сергій Кузьміних з фракції «Слуга народу» і позафракційний Володимир Арешонков. Також за спікера Разумкова проголосувала ексдепутатка обласної ради Анжеліка Лабунська, яка входить до фракції ВО «Батьківщина». Підтримав позицію фракції «Європейська солідарність» і голосував «проти» колишній депутат Житомирської облради Михайло Забродський.

Нагадаємо, новообрані житомирські «слуги народу» викладали фото та відео про свій перший день в Верховній раді.

Як повідомляв Житомир.info, кандидати від президентської партії «Слуга народу» перемогли в п’яти з шести округів Житомирської області, єдиним не «зеленим» мажоритарником від області є самовисуванець Володимир Арешонков, який вже представляв Коростенський округ №64 у Верховній раді попереднього скликання, будучи обраним від Блоку Петра Порошенка. Перші декларації про доходи станом на ранок 29 серпня 2019 року оприлюднили лише троє з п’яти новообраних нардепів-мажоритарників «Слуги народу».

Житомир.info

Джерело: www.zhitomir.info