Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Втопився юнак на річці Смолка в Новограді-Волинському

Трагічний випадок на воді стався вчора, 24 червня 2019 року в місті Новограді-Волинському на у річці Смолка. Внаслідок необережного поводження на воді втопився юнак, 2002 року народження.

Про це повідомило Управління цивільного захисту населення облдержадміністрації.

Цього року на Житомирщині вода забрала життя у 18 осіб, з них 4 дітей. За купальний сезон утопилися 11 осіб, з них – 2 дітей.

Нагадуємо, що той, хто вирішив відпочити біля води, повинен пам’ятати прості правила, які допоможуть уникнути біди. Зокрема, не можна стрибати у воду зі споруд, не пристосованих для цього, і в місцях, де невідомі глибина та стан дна. Не організовуйте ігри на воді, пов’язані з пірнанням та захопленням тих, хто купається. Не запливайте далеко від берега та не купайтеся наодинці, якщо не впевнені у своїх силах. Одна з головних небезпек, що призводить до трагічних наслідків – уживання спиртних напоїв і купання у нетверезому стані. І, насамкінець, в жодному разі не залишайте дітей без нагляду дорослих. Дотримуватися правил безпечної поведінки не складно. А це запорука вдалого відпочинку та приємних спогадів про нього.

Джерело: www.04141.com.ua