Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Вперше у місті! 28 червня зіркові футболісти-ветерани України й Бердичева зустрінуться між собою!

На бердичівському «Центральному» повним ходом тривають тренування місцевої ветеранської збірної з футболу: екс-майстри шкіряного м’яча готуються до чи не найвідповідальнішого двобою в їхній футбольно-ветеранській кар’єрі. 28 червня, у рамках Дня Конституції та Дня міста, на підтримку українських військових Бердичів вперше прийматиме Національну збірну України серед ветеранів. Що й казати, подія знаменна, ділиться капітан бердичівлян Валентин Пілецький: отримати в суперники славетних зірок радянського та українського футболу – хто з футболістів про таке не мріяв би?..

Здається, є достатньо підстав, аби стверджувати, що народ, котрий 28 червня заповнить трибуни «Центрального», не пошкодує про час, витрачений на футбольне видовище. Лише вслухайтесь: Валентин Пілецький, Ігор Дробиш, Анатолій та Ігор Зеленцови, Володимир Креденцер, Олександр Шевченко, В’ячеслав Возняк. Будь-то у складі легендарного «Прогресу», будь-то під прапорами не менш яскравого «Шкіряника», будь-то в якійсь іншій команді ці чолов’яги не раз наводили жах на суперників. Ну а якщо додати до цієї компанії прізвища Бальчоса-молодшого, Баламута, Янкового, Тараби, Іващенка, то ще невідомо, хто домінуватиме на полі. Втім, головне, думається, аби передусім домінував красивий щирий та відданий футбол.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Дмитро Піньківський

Джерело: www.trkvik.tv