Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Волонтери з Корпусу миру розповіли, чому обрали Україну та чим сподобався Житомир

Впродовж двох місяців у Житомирі перебуватимуть близько 60 волонтерів американської урядової організації Корпус миру. У місті вони працюватимуть за двома напрямками: розвиток громад та викладання англійської мови. Перша група волонтерів вивчатиме зсередини роботу виконавчих органів влади та громадських організацій, друга – вчитиме англійської житомирських учнів у ліцеї №25, ЗОШ №28 та 36, також вестиме мовні клуби.

Журналісти Житомир.info поспілкувалися з волонтерами з США, аби поділитися їхніми історіями, мотивацією та першими враження від нашого міста.

«Я народилася в Каліфорнії, потім переїхала в Техас. За професією, я фотограф. Обрала волонтерство, тому що мені подобається цим займатися для розвитку у сфері бізнесу та економіки. Я обрала саме Україну, тому що ви маєте надзвичайну історію. Я проживаю в приймаючій родині, у мене є приймаюча мама. Вона прекрасна і переїхала у це місто з Криму. Вона вже мені встигла показати красиве місто і ми вже побували на деяких фестивалях. Я насолоджувалась місцевою їжею та музикою. Житомир – прекрасне місто», – розповідає волонтерка Корпусу миру Сара Уолтон.

«Я з Техасу, вивчав економіку і комп’ютерні науки. Я вважаю, що технології – це те, що змінює наш світ. Україна – цікава для мене, адже зараз тут відбувається багато змін у політиці, дипломатії, стосунках із Росією. Я хочу бути частиною змін, які зараз проходять в Україні. Можливо, через десять років з гордістю казатиму, що я долучився до цього», – говорить волонтер Корпусу миру Тодд Лім.

«Я з Північної Кароліни і Даніель також. Ми зустрічаємось, а познайомилися під час навчання в університеті, де вивчали економіку. Працювала у раді економічного розвитку в рідному місті, однак завжди хотіла стати волонтером. У Корпусі миру є такі головні цілі: перша – допомагати людям в інших країнах, нести мир та дружбу, друга – допомагати американцям зрозуміти ту країну, в якій ми перебуваємо. Саме ця ціль мені найближча і це моя мотивація. Житомир – місто, в якому можна багато ходити, тут красиві будівлі і багато зелені, доброзичливих людей, таких як члени моєї тимчасової сім’ї, з якою я зараз живу», – ділиться волонтерка Корпусу миру Олівія Інграм.

«Деякий час я працював в банку, але кілька років тому зрозумів, що мені подобається викладати. Саме тому став волонтером і буду навчати дітей англійської. Буду працювати у Житомирському ліцеї №25. Наша основна задача – допомагати створювати дружнє середовище у школах, навчати мові й взагалі розвивати англійську, як іноземну», – каже волонтер Корпусу миру Даніель Бреннан.

У Житомирі волонтери перебуватимуть до 13 жовтня, а далі поїдуть до іншого регіону. Так вони подорожуватимуть українськими містечками та селищами два роки.

Нагадаємо, у серпні-жовтні 2019 року на Житомирщині працюватимуть та проходитимуть стажування 150 волонтерів Корпусу Миру США.

Як повідомляли “Новини твого міста”, у 2017 році волонтери Корпусу Миру проводили уроки англійської мови для учнів середніх шкіл і технікумів Житомирщини, а також студентів університетів та педагогічних коледжів. Восени 2018 року волонтери майже два місяці викладали англійську мову в трьох житомирських школах.

Житомир.info

Джерело: www.zhitomir.info