Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Вода у житомирському Тетереві знову непридатна для купання

Житомирянам та гостям міста варто утриматися від купання у річці Тетерів у місцевому гідропарку, адже вода у ній перенасичена кишковою паличкою.

Про це 1 серпня повідомила Державна установа «Житомирський обласний лабораторний центр» МОЗ України.

«У період з 29.07.2019 р. по 01.08.2019 р. лабораторним центром проведено дослідження якості води на міських пляжах у м. Житомирі (гідропарк), Коростені (вул. Горького), Новограді-Волинському (вул. Богуна). В результаті досліджень встановлено, що вода в р. Тетерів у м. Житомирі, річках Случ та Уж непридатна для купання в зв’язку із понаднормовим забрудненням води кишковою паличкою (виділено редакцією)», – йдеться у повідомленні.

Тож лабораторний центр рекомендує жителям Житомира, Коростеня та Новограда-Волинського утриматись від купання в зазначених місцях.

«Для відпочинку біля води вибирайте водойми з чистою водою. Для цього ознайомтесь з результатами досліджень на «Мапі моніторингу», – радять у лабораторному центрі.

Житомир.info

Джерело: www.zhitomir.info