Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Відсьогодні поза законом: В якій мережі в Новограді-Волинському заборонено грати

Гральний бізнес

В Українській національній лотереї заявили про припинення поширення державної грошової миттєвої лотереї “КОСМОЛОТ” з 6 липня 2019 року.

Про це повідомляє прес-служба УНЛ.

Відзначається, що продаж лотерейних квитків (прийому ставок/оплаті участі) лотереї “КОСМОЛОТ” здійснювалася до 23:59:59 5 липня 2019 року.

“Всі прийняті оплати за участь у державній грошової миттєвої лотереї” КОСМОЛОТ “після 23:59:59 години 5 липня 2019 року буде вважатися незаконними і такими, що порушують вимоги ЗУ “Про державні лотереї в Україні” та ЗУ “Про заборону грального бізнесу в Україні”, – йдеться в повідомленні.

“Останнім днем ​​дії посвідчень, виданих підприємством” Українська Національна Лотерея “для поширення державної грошової миттєвої лотереї” КОСМОЛОТ” є 5 липня 2019 року.

З 6 липня 2019 року припиняються договори доручення і передоручення на поширення державної грошової миттєвої лотереї “КОСМОЛОТ”, – підкреслили в Українській національній лотереї.

У місті Новограді-Волинському діяли представництва Космолот: вул. Герцена, 8; вул. Глухова, 15; вул. Житомирська, 50/12; вул. Шевченка, 7.

Джерело: www.04141.com.ua