Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Вибухівки чи інших загрозливих предметів у вишах Житомира не виявлено (ОНОВЛЕНО)

Фахівці вибухотехнічної служби ГУНП із залученням спеціальних технічних засобів і кінологи із застосуванням службових собак провели обстеження приміщень та навколишніх територій у трьох вищих навчальних закладах м.Житомира. Інформація про закладення вибухівки не підтвердилась. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Житомирської області.

Нагадаємо, що упродовж години, з 08:40 до 09:30, 24 червня до поліції від адміністрацій трьох вищих навчальних закладів обласного центру надійшли повідомлення про отримання відомостей про небезпеку. Відтак кілька годин поспіль працівники поліції проводили ретельні перевірки.

«Жодних вибухових пристроїв чи інших предметів, які могли б становити загрозу безпеці громадян, у результаті обстежень не виявлено. Станом на 13:00 усі навчальні заклади відновили свою роботу у звичному режимі», – йдеться у повідомленні.

Попередня правова кваліфікація – ст.259 (Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян). Тривають заходи зі встановлення осіб авторів тривожних повідомлень.

Чинним кримінальним законодавством за подібні протиправні дії передбачено покарання від 2 до 6 років ув’язнення.

Джерело: zhitomir.today