Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Виборча мапа Житомирщини

62, 63, 64, 65, 66 та 67 виборчі округи охоплюють Житомирську область. Кількість виборчих дільниць, які працюватимуть на позачергових виборах до Верховної Ради –  1450. Саме вони мають забезпечити голосування для 970 тисяч виборців.

До парламенту балотується 22 зареєстрованих центральною виборчою комісією партій,   і це буде перший бюлетень у руках виборця, в якому потрібно обрати політичну силу, яка представлятиме інтереси громадян у парламенті. Перелік партій – за жеребкуванням.

 В іншому бюлетені потрібно визначитись з кандидатом, який представлятиме округ у Верховній раді.

Від 62 виборчого  округу з центром у місті Житомирі балотується 18 кандидатів, 12 самовисуванців, 6 представляють політичні партії. 

63  виборчих округ – центром якого є місто Бердичів, балотується 12 кандидатів 7 самовисуванців, 5 – представники політичних партій. 

Місто Коростень є центром 64 виборчого округу, від якого балотується 9 кандидатів, з них 6 самовисуванці та 3 – представники політичних сил. 

У Новоград-Волинському центр 65 округу, з загальною кількістю кандидатів 11, 5- ро з них самовисуванці.

66 виборчий округу охоплює Малинщину, і тут 19 кандидатів, 12 самовисуванців. 

Останній 67 виборчий округ  з центром у місті Чуднів має найменшу кількість кандидатів у народні депутати їх 7, двоє з них самовисуванці. 

21 липня виборчі дільниці працюватимуть з 8 до 20, за необхідністю змінити місце голосування можливо не пізніше ніж за п’ять днів до дня голосування, тобто до 15 липня

Джерело: sk1.tv