Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Вбиральня на автовокзалі: громада скаржиться, а власник мовчить

Проблема громадської вбиральні на міському автовокзалі назріла давно. Люди скаржаться, а ситуація не змінюється. Novograd City дізнався, чому приміщення було закрите та що робити пасажирам.

Разом з начальником відділу благоустрою Ігорем Патюком і старшим інспектором благоустрою Анатолієм Балтаєвим ми вирушили прямо до вбиральні, яка вже працювала. На вході зустріли касирку Валентину. Жінка неабияк здивувалась приходу працівників міськради, але показала усе приміщення і відповіла, мабуть, на найголовніше питання: "Чому туалет не працював?".

— Ми не могли нормально працювати. Були проблеми із сантехнікою. Наш директор викликав навіть спецтехніку із Житомира. Через деякий час — знову те саме, — розповідає пані Валентина.

 

За словами жінки, у вбиральні старі труби, які треба геть усі замінити. Кімнату для жінок 2 роки тому відремонтували й обклали новою плиткою. Натомість у чоловічому туалеті ситуація складніша: усі труби проходять напряму до каналізації, що розміщена під магазином з пиріжками. Тому щоб замінити трубопровід, власник має знести магазин і частково обмежити територію вокзалу.

Нині ж чоловіки можуть скористатись вбиральнею для людей з інвалідністю. 

Поки ми дізнавались усі деталі ремонту, пані Валентина намагалась додзвонитись до директора Олексія, щоб той особисто прокоментував ситуацію. Проте прочекавши хвилин з 30, ми в результаті залишились ні з чим. Чи то директор не хотів спілкуватись, чи то просто не мав вільного часу — невідомо. 

Як з'ясувалось пізніше, громадська вбиральня поблизу автовокзалу лише одна, найближча — на ринку "Урожай". 

Анатолій Балтаєв розповів, що працівники Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області написали листа до управління Укртрансбезпеки про дозвіл на перевірку вбиральні, проте відповіді й досі чекають.

Наразі туалет працює. Але чи надовго?

 

Джерело: novograd.city