Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

V Паломництво католицьких медіапрацівників до Санктуарію

Два дні у Бердичеві проходило V Паломництво католицьких медійних працівників до Всеукраїнського санктуарію Матері Божої Святого Скапулярію. До паломництва заздалегідь були запрошені працівники і волонтери преси, радіо, телебачення, видавництв і розповсюдження друкованої продукції, інтернет-ресурсів.

До Санктуарію з’їхались журналісти із різних куточків України: Житомира, Києва, Луцька, зі Львова. Нечасто так доводиться зустрічатись, ділитись досвідом і спілкуватись, каже львів’янка Олена Кулигіна, яка працює в бізнес-школі українського католицького університету. Це, каже, четвертий її досвід журналістського паломництва.

Медіа-учасники із задоволенням слухали конференції професора Варшавського університету, священика Юзефа Клоха, який протягом 12-ти років був секретарем конференції єпископату в Польщі.

Вже зовсім скоро, в липні, працівники преси, журналісти радіо, телебачення та інтернет-видань у числі багатьох інших паломників прийдуть вкотре до ікони Матері Божої Бердичівської. Готуються до цієї події і отці-кармеліти, і єпископ Віталій Кривицький.

Джерело: www.trkvik.tv