Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

В області пройшов традиційний фестиваль «Купальські роси»

Вихідними на Житомирщині відбувся масштабний щорічний етнографічний фестиваль «Купальські роси». Цьогоріч на театралізоване свято приїхали ті, хто щороку відвідує фестиваль, і гості, які вперше вирішили поринути в атмосферу старовинних обрядів святкування Дня Івана Купала.
 
6 липня сотні гостей завітали до села Немиринці Ружинського району Житомирської області на традиційне театралізоване свято «Купальські роси». На фестивалі було багато пісень, обрядів, танців та видовищ. Учасники дійства на власні очі побачили дохристиянські традиції українців: ворожіння на вінках, стрибання через багаття, вогняне шоу.
 
Під час фестивалю кожен мав можливість ознайомитися з роботами майстрів народної творчості та придбати їх.
 
Учасники заходу відзначають, що отримали безліч позитивних емоцій та незабутніх вражень від свята.
 
Цьогоріч  фестиваль «Купальські роси» відбувся вже 14 рік поспіль. У рамках заходу було проведено церемонію шлюбів різних поколінь «Так ще ніхто не кохав», презентацію проекту настінного живопису – муралів «Кольори моєї землі», конкурс «Королева Купальської Роси», театралізоване дійство «Магія Купальської ночі».
 Джерело: oda.zt.gov.ua