Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

В обласній раді обрали громадськість, яка вибиратиме керівників комунальних закладів

В обласній раді 29 липня в режимі онлайн-трансляції відбулось жеребкування, під час якого обрано представників громадських організацій, що увійдуть до складу конкурсних комісій на заміщення посад директорів трьох комунальних закладів. Про це повідомляє прес-служба Житомирської облради. 

 Зокрема, громадськість долучиться до обрання керівників комунального підприємства «Фольклорний ансамбль національного обряду «Родослав» та комунальних установ «Житомирський обласний центр народної творчості» і «Житомирський обласний туристичний інформаційний центр».

Усього 5 громадських організацій культурного спрямування висунули 15 представників, зокрема благодійний фонд «Надія Є», громадська організація «Центр хореографічного мистецтва імені Наталії Скорульської», обласна молодіжна творча спілка художників та мистецтвознавців, громадська організація «Клуб класичного та історичного танцю» та громадська організація «Молодіжна громадська організація “Пісенний Спас».

За результатами жеребкування обрано по три представники громадськості до кожної конкурсної комісії.

До складу конкурсної комісії щодо визначення директора комунального підприємства «Фольклорний ансамбль національного обряду «Родослав» обрано Інну Величко – від обласної молодіжної творчої спілки художників та мистецтвознавців, Надію Юшкевич – від Благодійного фонду «Надія Є» та Любов Горемикіну-Мамчич – ГО «Центр хореографічного мистецтва імені Наталії Скорульської».

Членами конкурсної комісії, яка обиратиме директора Житомирського обласного центру народної творчості, стали Надія Юшкевич, яка представляє Благодійний фонд «Надія Є», Наталія Радіонова – від ГО «Молодіжна громадська організація “Пісенний Спас» та Андрій Ясинський – громадська організація «Клуб класичного та історичного танцю».

До обрання керівника Житомирського обласного туристичного інформаційного центру долучаться Вікторія Герасимчук та Любов Горемикіна-Мамчич – від ГО «Центр хореографічного мистецтва імені Наталії Скорульської» та Марія Суй, яка представляє Благодійний фонд «Надія Є».

Джерело: zhitomir.today