Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

УВАГА! У зв’язку із ремонтом доріг Житомирщини змінюється дата та маршрут змагань з велосипедного спорту на шосе

У зв’язку із ремонтом автомобільних доріг на території Житомирської області змінюють дату та маршрут змагань з велосипедного спорту на шосе.
 
Таке рішення прийняли під час засідання оргкомітету щодо проведення змагань «Gran Fondo Zhytomyr Gold Race and Zhytomyr Gold Race Classic».
 
За словами начальника управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ОДА Світлани Гресь, через масштабну ремонтну кампанію траси М-06 маршрут змагань з велосипедного спорту на шосе змінюється, а дату відтерміновують.
 

«Ймовірним новим маршрутом для учасників велогонки стане дорога Н-03 – із Житомира до Чуднова. Цю трасу розглядає наразі оргкомітет змагань. Проте із датою масштабної велогонки на Житомирщині, а також детальним маршрутом остаточно визначимось після того, як Служба автомобільних доріг області завершить запланований ремонт на цій ділянці дороги. Наразі ж триває реєстрація усіх бажаючих учасників позмагатися на понад 100 км», – розповіла Світлана Гресь.

 
Змагання проходитимуть на території Житомирської області у 9 вікових категоріях, з яких: 6 чоловічих та 3 жіночі.
 
До змагань запрошують аматорів, категорію «masters» та категорію «elitе» віком від 18 років і старші. Участь у змаганнях можуть взяти чоловіки та жінки, які мають певну спортивну підготовку, дозвіл лікаря, страховий поліс, справний спортивний велосипед, велосипедну каску та які пройшли реєстрацію.
 
У минулому році змагання з велосипедного спорту на шосе також проводилися на Житомирщині, проте учасники їхали по трасі на Новоград-Волинський.

Джерело: oda.zt.gov.ua