Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Уряд вніс зміни щодо використання субвенції для придбання житла дітям-сиротам

Під час засідання Уряду 26 червня прийняли зміни щодо порядку використання субвенції з державного бюджету для придбання житла дітям-сиротам та особам з їх числа. Тепер за ці кошти можна придбати житло і для дітей, позбавлених батьківського піклування. Житомирщині цьогоріч виділили 17,8 млн грн цієї субвенції.
 

«Після того, як від Міністерства соціальної політики України отримаємо роз’яснення щодо розподілу цієї субвенції, розпочнемо прийом заявок на купівлю житла від районів, міст та ОТГ», – інформують у Службі у справах дітей ОДА.

 
Про основні зміни, які Уряд прийняв щодо порядку використання субвенції з державного бюджету на свої сторінці у ФБ пояснює Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба.
 
За його словами, цього року внесли 2 важливі зміни:
 
– у 2019 році ця субвенція може спрямовуватися на забезпечення житлом дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа (минулого року нею могли скористатися лише діти-сироти та особи з їх числа);
 
діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та особи з їх числа, які перебувають на квартирному обліку, тепер можуть самостійно підібрати собі житло на ринку нерухомості та отримати грошову компенсацію для його купівлі.
 

«Я сподіваюся, що в цьому році представники місцевої влади поставляться більш відповідально до використання субвенції, що кошти будуть спрямовані за призначенням, – а саме, на придбання житла для ДБСТ, МГБ, забезпечення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа житлом», – наголошує Микола Кулеба.

 
 

Джерело: oda.zt.gov.ua