Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Унаслідок негоди на Житомирщині упали дерева на території дитячого табору та на автодорозі

Унаслідок буревію на території дитячого оздоровчого табору у Андрушівці впали дерева та знеструмили будівлі. Подія сталася 27 червня, повідомляють у прес-службі ДСНС Житомирської області.

«Табір знаходиться у лісовому масиві. Щоб заїхати всередину, фахівцям ДСНС спочатку довелося розрізати та прибрати повалені 2 дерева, що знаходилися прямо на під’їзному шляху. Вже на території табору з’ясувалося, що негода повалила близько 14 дерев. Деякі з них лежали на лініях електропередач прямо над будівлями. Також вітром зламало верхівки ще декількох дерев та розкидало їх по оздоровчому табору», – повідомляють у ДСНС.

Близько 4 годин рятувальникам довелося працювати над ліквідацією наслідків негоди. За допомогою бензопил бійці ДСНС розрізали та прибрали усі аварійні дерева. В цей час робочі бригади РЕМу відновили електропостачання у дитячому оздоровчому закладі.

Постраждалих та загиблих не виявлено.

Цього ж дня пулинські рятувальники прибрали з автодороги «Пулини – Нова Борова» повалену сильним вітром березу, що впала та частково перекрила проїзд.

Джерело: zhitomir.life