Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

​У житомирських трамваях і тролейбусах понад 50% пасажирів їздять безкоштовно, – результати підрахунку

З 19 по 25 червня у комунальному транспорті Житомира рахували пільговиків. Про результати підрахунку обсягів пільгових перевезень 26 червня на своїй сторінці у соцмережі повідомив директор КП «Житомиртранспорт» Іван Фурлет.

«Останній тиждень у комунальному транспорті Житомира підраховували обсяг пільгових перевезень. Результати красномовні і ці дані – основа для прийняття наступних управлінських рішень, зокрема виконавчим комітетом. Вперше підрахунок робив персонал за допомогою системи е-квитка і, напевне, востаннє. Незабаром, пасажири пільгових категорій зможуть самостійно реєструвати свій проїзд «карткою житомирянина». Нагадаю, що для більшості категорій це буде безоплатно, для пенсіонерів за віком та людей з інвалідністю 3-ї групи – за пільговою вартістю», – написав Іван Фурлет і додав, що дані по комунальним автобусам і деяким маршрутам тролейбусів дещо знижені через відсутність кондуктора.

З наведених графіків видно, що понад 50% пасажирів електротранспорту – пільговики, а серед пасажирів комунальних автобусів пільгами користується близько 20%.

Опубліковані результати підрахунків наведені у відсотках, проте у «Житомиртранспорті» зазначають, що абсолютні дані наразі опрацьовуються.

Як
повідомляв Житомир.info,
вартість проїзду в громадському транспорті Житомира незабаром планують підвищити: у
трамваях і тролейбусах проїзд коштуватиме 5 грн, у маршрутках – 7 грн.
Проте для безготівкового розрахунку діятимуть знижки.

Житомир.info

Джерело: www.zhitomir.info