Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

​У Житомирській області люди продовжують скаржитися в ДФС на недобросовісних платників та колишніх роботодавців

За 6 місяців 2019 року до Головного управління ДФС у Житомирській області надійшло 266 письмових звернень громадян, з яких 10 звернень, або 3,8%, – це скарги.

Про це 5 липня повідомила пресслужба ГУДФС.

«З початку року до Головного управління ДФС у Житомирській області надійшло 266 письмових звернень громадян, що на 71 звернення більше, ніж за відповідний період 2018 року (195), із них скарг – 10 (3,8% від загальної кількості звернень), пропозиції не надходили», – інформують податківці.

Найчастіше у зверненнях громадяни порушували наступні питання:

  • інформування про ухилення від сплати податків та проведення контрольно-перевірочної роботи;
  • праця і заробітна плата (звернення колишніх працівників);
  • питання фінансового забезпечення працівників ДФС, в т.ч. колишніх.

На всі звернення громадян надали ґрунтовні відповіді без порушень контрольних термінів та згідно чинного законодавства, – зауважує пресслужба.

За результатами розгляду скарг одна скарга вирішена позитивно (посадовій особі дано зауваження); надано роз’яснення та інформація не підтвердилась по восьми скаргах; направлена для розгляду за належністю до інших органів одна скарга.

Також повідомляється, що до ГУ ДФС надійшло 6 колективних звернень від 48 громадян.

Нагадаємо, за весь 2018 рік до митників та податківців Житомирської області надійшло 369 звернень.

Як повідомляв Житомир.info, у 2018 житомирянин звернувся до поліції зі скаргою на ФОП, яка обіцяла офіційне працевлаштування в Польщі, але обдурила.

Житомир.info

Джерело: www.zhitomir.info