Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

У Житомирській обласній лікарні встановлюють реанімаційні панелі, – Богдан Леськів

Вже усі будівельні роботи завершили у відділеннях реанімації та анестезіології й інтенсивної терапії для післяопераційних хворих, що реконструювали в Обласній клінічній лікарні ім. О.Гербачевського за кошти ДФРР.
 
Наразі у відділеннях встановлюють конструкції під спеціальні реанімаційні панелі, яких має бути 15 одиниць.
 
Про це повідомив головний лікар Богдан Леськів.
 

«Будівельні роботи повністю завершені у відділеннях, встановлені меблі та закуплене обладнання вартістю у 9 млн грн вже на зберіганні у складах. Уже привезли 7 реанімаційних консолей, під які сервісна служба уже встановила конструкції. Чекаємо на поставку ще 8 панелей і тоді можна буде говорити про відкриття відділень», – зазначив Богдан Леськів.

 
Реконструкцію відділень розпочали восени 2018 року за кошти Державного фонду регіонального розвитку та обласного бюджету. У минулому році вже використали 16,5 млн грн, в обласному бюджеті у 2019 році передбачили ще 15,6 млн грн.
 
У кожному з відділень буде розміщуватись по 7 ліжок із усім необхідним обладнанням. А також працюватиме детоксикаційний центр для пацієнтів із гострими отруєннями. До всіх місць будуть підведені необхідні комунікації – електрика, кисень, вакуум тощо.
 
Відділення реанімації та анестезіології №2 і інтенсивної терапії для післяопераційних хворих №2 знаходитимуться на першому поверсі лікарні.
 
Нагадаємо, що у Житомирській обласній клінічній лікарні ім. О. Гербачевського встановили другий ангіограф.

Джерело: oda.zt.gov.ua