Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

У Житомирі виконком затвердив рішення для визначення розміру субвенції Житомирській ОТГ на житло дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування (ФОТО)

На позачерговому засіданні виконавчого комітету 12 серпня було затверджено протокольне рішення щодо забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа. Про це повідомляє пресслужба Житомирської міської ради.

Директор Департаменту соціальної політики міської ради Вікторія Краснопір, доповідаючи з даного питання, зазначила: «Комісією, утвореною рішенням виконавчого комітету на виконання Постанови Уряду від 26 червня №616, було детально проаналізовано ситуацію щодо реалізації права на забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, у Житомирській міській об’єднаній територіальній громаді. 

Зокрема, комісією сформовано пропозиції стосовно потреби щодо спрямування субвенції, а саме: список із 33 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа; а також обсяг необхідної субвенції – близько 16,5 млн грн.  

Відповідно до Порядку та умов надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа рішення комісії оформлено протоколом та подано для затвердження виконавчому комітету міської ради. 

Копія рішення виконавчого комітету про затвердження протокольного рішення щодо забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа буде направлена в облдержадміністрацію для визначення розміру субвенції».

Нагадаємо, 26 червня 2019 року Кабінет Міністрів України прийняв Постанову №616, якою визначив Порядок та умови надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа. 

В Житомирську область на зазначені цілі спрямовано субвенцію – 18 млн грн. Зазначимо, що 29 липня виконавчий комітет міської ради під час позачергового засідання затвердив Положення про комісію Житомирської міської об’єднаної територіальної громади щодо спрямування субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи,


Джерело: zhitomir.today