Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

У Житомирі виконавчий комітет міської ради переніс розгляд питання про підвищення вартості проїзду в громадському транспорті

У середу, 7 серпня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради. На розгляд порядку денного винесено 71 питання. Зокрема, члени виконкому мали розглянути питання про підвищення вартості проїзду в громадському транспорті, проте Дмитро Ткачук запропонував зняти його з розгляду.

За пропозицією заступника міського голови Дмитра Ткачука з порядку денного виключили три питання: про затвердження умов конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Житомирі; про встановлення вартості проїзду в міському пасажирському транспорті загального користування та про встановлення видів і вартості проїзних квитків (пакетів) в міському громадському транспорті. 

«Вчора відбулись громадські слухання. Було надано пропозиції від громадськості, які необхідно опрацювати. Прошу ці питання розглянути пізніше», – сказав заступник міського голови Дмитро Ткачук.

Нагадаємо, що у Житомирі відновлять маршрут №4 і змінять роботу деяких існуючих.

Джерело: zhitomir.today