Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

У Житомирі відзначили річницю створення «Дому ветеранів»

У Житомирі відзначили річницю створення «Дому ветеранів». При реабілітаційному центрі діє локація для зустрічей  військових. Саме тут ветерани війн можуть зустрітись для вирішення питань, відпочити, провести час з родинами
За рік роботи простору вдалося реалізувати чимало проектів, втім для подальшого функціонування «Дому ветеранів» потрібне фінансування, визнають в  Міністерстві у справах ветеранів.

«Побачити, як працює центр, для того, щоб  робота по створенню центрів в інших областях. Для того, щоб розповісти, що ми за ці роки зробили для підтримки учасників бойових дій на Сході України» — сказала перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко.

Членам ради ветеранів України з 20 областей  презентували житомирський дім ветеранів, аби військові реалізовували подібні проекти в інших областях.
Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко наголосила на важливості створення єдиного реєстру ветеранів.
Також політик наголосила на важливості вже діючих змін у законодавстві. 
Під час наради також обговори питання підготовки ветеранів до «Ігор нескорених» у Гаазі 2020 року

Джерело: sk1.tv