Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

У Житомирі відкрили відділ OPEN SPACE

У Житомирі відкрили OPEN SPACE в міському відділі Держаної реєстрації актів цивільного стану територіального управління юстиції. Це відділ, де люди можуть подати заяви на оформлення або переоформлення переліку документів.
Свідоцтво клієнтці вручив заступник Міністра юстиції України Сергій Пєтухов. Посадовець розповідає: у Житомирі відкрили 3-тє в області відділення, по Україні воно 35-те.

«Людина коли приходить до держави отримати сервіс, послугу, інформацію чи документ, має отримати її так само зручно. В хорошій будівлі, з електронною чергою, чітко зрозуміло до якого питання. Ідея в тому, що люди не мають чекати більше 5-10 хвилин. Тут маю бути достатньо працівників для того, щоб обслуговувати всіх, хто приходить. І плюс — відкритий формат, коли будь-який спеціаліст консультує по всіх питаннях» — розповів заступник Міністра юстиції України Сергій Пєтухов.

Перелік 15 базових адмінпослуг, які надають в системі реєстрації актів цивільного стану, залишився незмінним, як і їхня вартість

Джерело: sk1.tv