Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

У Житомирі відбувся круглий стіл до Міжнародного дня боротьби зі зловживанням наркотиків та їх незаконним обігом (ФОТО)

Напередодні Міжнародного дня боротьби зі зловживанням наркотиків та їх незаконним обігом, 25 червня, у міській раді відбувся круглий стіл із залученням представників силових структур, державних установ та громадських об’єднань. Про це повідомляє прес-служба Житомирської міської ради.

У засіданні круглого столу взяли участь заступник міського голови Марія Місюрова, директор Житомирського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Юрченко.

Директор Житомирського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Юрченко розповіла, що інформаційно – просвітницькі заходи до Міжнародного дня боротьби зі зловживанням наркотиків та їх незаконним обігом надзвичайно важливі та потрібні: «Круглий стіл зорієнтований на те, щоб поговорити не лише про статистику та цифри з даного питання, а і обговорити: чи залежність – це вирок і визначитись, хто повинен працювати у напрямку, щоб залежність не стала вироком».

Також в рамках заходів до Міжнародного дня боротьби зі зловживанням наркотиків та їх незаконним обігом на Михайлівській відбулось вулична інформаційно-просвітницька акція «Ми обираємо здоровий спосіб життя».

Акція передбачає локації:

  • настільні інтерактивні ігри;
  • стенди побажань;
  • виставка-сушка малюнків, плакатів та коміксів «За здоровий спосіб життя»;
  • танцювальний флешмоб;
  • анонімне тестування на ВІЛ/СНІД інфекції та медичне  консультування;
  • аквагрим;
  • малюнок на асфальті.

Додаткова інформація: 26 червня світова спільнота відзначає свято всесвітнього значення – Міжнародний день боротьби з наркоманією та незаконним обігом наркотиків. Свято Міжнародний день боротьби з наркоманією було засновано у 1987 році Генеральною Асамблеєю ООН на знак вираження своєї рішучості посилювати діяльність і співпрацю для створення міжнародного суспільства, вільного від зловживання наркотиками. Рішення було прийнято 7 грудня 1987 року  на основі рекомендації Міжнародної конференції з боротьби зі зловживанням наркотичними засобами та їх незаконним обігом, яка прийняла всеосяжний план діяльності з боротьби зі зловживанням наркотичними засобами.

Джерело: zhitomir.today